Ultradźwięki

17 lutego 2022

To zabieg antycellulitowy, podczas którego wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o znacznym natężeniu do kształtowania pożądanej sylwetki ciała. Istotą tej metody jest selektywne usuwanie tkanki tłuszczowej. Zabieg można wykonać w miejscu, gdzie znajduje się warstwa tkanki tłuszczowej o grubości minimum 2 cm. Nie wykonuje się go na twarzy, szyi, błonach śluzowych, kościach i w okolicy serca.

 

Cały proces składa się z 2 etapów.

Etap 1: na tym etapie wykorzystuje się mocne uderzenie fali akustycznej o wzrastającym ciśnieniu. Fala skutecznie rozbija skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makro guzy). To skupiska, które tworzą tzw. skórkę pomarańczową. Są mocno zbite i twarde z tego względu należy je rozbić, zanim rozpocznie się działanie na komórki tłuszczowe przy pomocy ultradźwięków.

Etap 2: przy użyciu ultradźwięków rozrywane są komórki tłuszczowe, a ich zawartość zostaje upłynniona i usunięta z organizmu podczas naturalnych procesów metabolicznych. Warto wspomóc ten proces lekką dietą i piciem dużej ilości wody. Drugi etap zabiegu może powodować chwilowy, niewielki dyskomfort w postaci lekkiego mrowienia, swędzenia lub pieczenia.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta. Ultradźwięki usprawniają przepływ limfy, w efekcie czego znika uczucie ciężkich nóg i obrzęków. Zabiegi z ultradźwiękami to idealne uzupełnienie diety odchudzającej, ponieważ umożliwiają uniknięcie efektu obwisłej skóry. Zazwyczaj satysfakcjonujące efekty można uzyskać po 6 zabiegach przeprowadzonych w tygodniowych odstępach.

 

Przygotowanie do zabiegu

Na dwa dni przed zabiegiem z wykorzystaniem ultradźwięków należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy