Lipolaser

17 lutego 2022

Lipolaser to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg wykonywany w miejscach, gdzie zwykle gromadzi się tkanka tłuszczowa: brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona, łydki, plecy, czy podbródek. Zabieg umożliwia w szybki i kontrolowany sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i wymodelować sylwetkę.

Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem (zimnym laserem), które emituje światło długości fali 650 nm. Podczas sesji wiązka światła przechodzi przez powierzchnię skóry i trafia bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Sam proces wykorzystania zimnego lasera nie niszczy komórek, wpływa natomiast na zmniejszenie ich objętości. Komórki tłuszczowe po serii zabiegów są obkurczone i niezdolne do ponownego rozszerzenia i wypełnienia ich trójglicerydami. W efekcie czego pod wpływem lasera dochodzi do reakcji chemicznej, która powoduje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Substancje następnie trafiają do układu limfatycznego i są wydalane z organizmu. Warto podkreślić, że laser działa jedynie na komórki tłuszczowe i nie uszkadza innych tkanek czy naczyń krwionośnych.

W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów rekomendujemy  serię minimum 8 zabiegów, które można wykonywać nawet 2 razy w tygodniu.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy