O Nas

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – w Divine Body w Chojnicach uważamy, że każda kobieta zasługuje na boskie ciało oraz na czas, w którym może zadbać o własne zdrowie i wygląd. Stawiamy na holistyczne, indywidualne podejście do naszych klientek. Dzięki wiedzy z zakresu kosmetologii, psychodietetyki i medycyny estetycznej wiemy, że by uzyskać trwałe i spektakularne wyniki, potrzebny jest długofalowy plan z jasno określonymi celami.

Każdą wizytę zaczynamy więc od rozmowy. Chcemy dowiedzieć się, o czym marzysz i jak wygląda Twoja codzienność, by dopasować profesjonalne zabiegi na ciało czy twarz, pielęgnację domową i zaproponować ewentualną zmianę nawyków do Twojego stylu życia. Dzięki temu możemy wykonać w 100% bezpieczną i skuteczną pracę nad newralgicznymi miejscami – działania z wykorzystaniem najnowszych technologii i wysokiej jakości kosmetyków, których efekty będą zapierające dech w piersiach i widoczne dla wszystkich już na pierwszy rzut oka!

 • Moja misja

  podzielić się przepisem na boskie ciało!

  Jestem właścicielką i głównym motorem napędowym Divine Body. Od lat zdobywam wiedzę z zakresu kosmetologii i dietetyki. Misją, która mi przyświeca, jest sprawienie, by przychodzące do mojego salonu kobiety czuły się ważne, zaopiekowane i bezpieczne. Moim konikiem jest tkanka tłuszczowa – jestem na bieżąco z odkryciami na temat przyczyn jej powstawania oraz metod jej usuwania.

  Dzięki nieustannemu rozwojowi opracowuję autorskie zabiegi i modyfikuję rytuały, a także inwestuję w innowacyjny sprzęt. Szkolą się i podnoszą kwalifikacje również moi pracownicy, co pozwala mi stale podwyższać standard naszych usług i jeszcze efektywniej realizować marzenia klientek.

  Liwia Tarkowska

  Kosmetolog i dietetyk
  Liwia Tarkowska
 • Indywidualne podejście

  to sukces, na który pracuję dla każdego pacjenta

  Aleksandra Gnacińska to dyplomowana kosmetolog, która ma za sobą zarówno wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, jak i duże doświadczenie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, jak i być na bieżąco z nowinkami w świecie kosmetologii.

  Praca, którą wykonuje, to równocześnie jej pasja. Wkłada w nią mnóstwo serca, staranności i zaangażowania – wszystko zaś okraszone jest solidną dawką wiedzy. Terapia skóry przynosi jej ogromną satysfakcję, a dobór zabiegów i osiąganie dla pacjentów spektakularnych efektów to jej najwyższa motywacja do działania.

  Aleksandra Gnacińska

  Kosmetolog
  Aleksandra Gnacińska
Współpracuje z nami również specjalista medycyny ogólnej i estetycznej

Dr Marek Iwaszko

Dr Marek Iwaszko

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

  lub Rezerwuj online na Booksy