Fale radiowe

17 lutego 2022

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych umożliwia w bezinwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową. Wykonywany jest na brzuch, uda, pośladki oraz ramiona. Zabieg poprzedza wstępna konsultacja i analiza składu ciała, która pozwala ocenić, na jakich partiach znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej.

Fale radiowe wnikają w strukturę skóry na głębokość 2 cm, nagrzewając tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe. W efekcie czego zwiększany jest metabolizm komórek i wydzielany zostaje płynny tłuszcz w postaci kwasów tłuszczowych. Jest on transportowany przez układy krwionośny i limfatyczny do wątroby, gdzie jest spalany i w naturalny sposób wydalany z organizmu. Natomiast pod wpływem fal radiowych włókna kolagenowe kurczą się, co powoduje podciągnięcie zwiotczałej skóry.

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych umożliwia miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienie skóry, podniesienie pośladków, napięcie skóry w miejscu zabiegowym oraz odmłodzenie i rozjaśnienie dłoni.

Rekomendujemy wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Można go łączyć z innymi zabiegami w celu jeszcze lepszej poprawy wyglądu i kondycji skóry.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy