Thermogenique

02 marca 2022

Thermogenique to zabieg, który wykorzystuje efekt cieplny do modelowania i wyszczuplania sylwetki. 

Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie aktywnych składników kosmetyków termogenicznych zawierających m.in. kapsaicynę. Połączenie działania kosmetyków z ciepłem umożliwia osiągnięcie niesamowitych efektów. W trakcie jednego zabiegu możemy zredukować obwody ciała nawet o kilkanaście centymetrów. Zaletą Thermogenique jest również wykorzystanie specjalistycznego masażu drenującego. Efektem zabiegu jest nie tylko utrata centymetrów i poprawa kształtów ciała. Thermogenique intensywnie detoksuje i poprawia napięcie i koloryt skóry, skutecznie zwalcza cellulit i redukuje tkankę tłuszczową. Ponadto zabieg oddziałuje na skórę w sposób terapeutyczny: głęboko odpręża, zmniejsza zastoje limfy i redukuje obrzęki. W efekcie zanika nadmiar wody w organizmie oraz uczucie ciężkich nóg. Co ważne pozytywne skutki zabiegu będą odczuwalne jeszcze po jego zakończeniu w postaci przyspieszenia przemiany materii i szybszego spalania kalorii po wyjściu z gabinetu.

 Zabieg Thermogenique możemy wykonywać raz na 7 dni.

 

Przebieg zabiegu:

Etap 1: wywiad i pomiary ciała

Wywiad przed zabiegiem pozwala wyeliminować wystąpienie działań niepożądanych. Na tym etapie wykonuje się pomiary ciała i zapisuje je na karcie klienta.

Etap 2: peeling ciała

Podczas tego etapu przyspieszany jest przepływ limfy i wydalanie toksyn z organizmu oraz oczyszczenie skóry z martwych komórek naskórka. W efekcie skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Etap 3: aktywne uderzenie termogeniczne

Na partie ciała, które są poddawane zabiegowi, nakłada się ampułkę V-Slim PROF. To koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący ciało. Zawartość ampułki jest intensywnie wmasowywana w skórę. Następnie nakłada się termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Skóra podczas tego etapu nie jest spłukiwana wodą.

Etap 4: wzmocnienie termogeniczne i detoks

Na partie ciała objęte zabiegiem nakłada się kokon termogeniczny. W kolejnym kroku wytwarzany jest efekt próżniowy i na klienta zostaje nałożony koc. Aby efekt został wzmocniony, należy odczekać około 25-35 minut.

Etap 5: masaż drenujący całego ciała i praca z aparaturą.

Na tym etapie wykonuje się masaż drenujący, a następnie masaż z wykorzystaniem fali radiowej, liposukcji, a na zakończenie głowicą ssącą.

Etap 6: pomiary końcowe

Po zakończeniu zabiegu wykonuje się serię pomiarów partii ciała poddanych zabiegowi. Pomiary zostają zapisane w karcie klienta, a następnie porównuje się wyniki przed i po zabiegu.

Efekty Thermogenique widoczne są już po pierwszym zabiegu. Rekomendujemy wykonanie serii 6-10 zabiegów w odstępach tygodnia.

 

Zalecenia przed i po zabiegu

W dzień zabiegu zalecamy wypicie min. 2 litry wody oraz m.in. 20-minutową aktywność fizyczną. W tym dniu należy powstrzymać się od korzystania z basenu, sauny, solarium, solanek oraz kąpieli (na min. 5 h po zabiegu), depilacji i opalania.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy