Porada dietetyczna

17 lutego 2022

Prawidłowa dieta to najważniejszy krok w celu uzyskania idealnej sylwetki ciała, zadbania o swoje zdrowie i zmiany swojego życia na lepsze. Spożywanie indywidualnie dobranych dań bogatych w składniki odżywcze dodaje energii, poprawia koncentrację i ma wpływ na niemal każdy aspekt życia. Dodatkowo zmiana nawyków żywieniowych przyspiesza efekty zabiegów medycyny estetycznej, pomaga utrwalić te związane z modelowaniem ciała oraz wspiera gojenie się ran w okresie rekonwalescencji.
Podczas konsultacji dietetycznej przeprowadzany jest dokładny wywiad, podczas którego specjalista dowiaduje się więcej o indywidualnych potrzebach związanych z preferencjami kulinarnymi, stylem życia, kwestiami zdrowotnymi czy umiejętnościami oraz zasobami wolnego czasu. Przeprowadza także bioelektryczną analizę składu ciała, pozwalającą określić ilość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, a także potencjalnych obrzęków. W ten sposób ekspert może stworzyć plan idealnie pasujący do potrzeb konkretnego organizmu oraz śledzić wyniki w przyszłości.
W ciągu kilku dni dietetyk dostarcza mailowo plan żywieniowy z rozpisanym jadłospisem – wszystko to oparte o wyniki wywiadu i wyjątkowe potrzeby. Jego wprowadzenie w życie z pewnością nie będzie kłopotliwe, zaś uzyskane dzięki zmianie odżywiania rezultaty przełożą się nie tylko na wygląd, ale też codzienne funkcjonowanie.
Kontrolne konsultacje pozwolą z czasem na obserwację zmian i modyfikację w związku z nimi jadłospisu. W ten sposób proces prowadzący do wyznaczonego na początku celu będzie przebiegał w optymalnym tempie. Chcesz przeprowadzić rewolucję w swoim sposobie odżywiania? A może myślisz o tym, by z pomocą eksperta znaleźć i zmodyfikować swoje nawyki? Umów się na poradę dietetyczną w naszym salonie!

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy