Nucleofill

23 lutego 2022

To skuteczna metoda biostymulacji skóry działająca na trzech poziomach: lifting, antyoksydacja i nawilżenie. Potrójne działanie na poziomie komórkowym umożliwia osiągnięcie wyraźnego i długotrwałego efektu odmłodzenia. Podczas zabiegu wykorzystywany jest preparat do głębokiej odnowy skóry (nucleofill), który wstrzykiwany jest w wyznaczone miejsce. Proces jest bezbolesny, może być odczuwane wyłącznie delikatne mrowienie.

Po zabiegu przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić delikatny obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie oraz tkliwość.

Nucleofill umożliwia stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co skutkuje zagęszczeniem skóry i jej liftingiem. Kolejny mechanizm działający podczas zabiegu to wiązanie wody przez polinukleotydy, co umożliwia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna i odpowiednio nawilżona. Efekty zabiegu są naturalne. Skóra ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu, staje się promienna, poprawia się jej koloryt, a niewielkie zmarszczki ulegają spłyceniu. W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy