Magneffio Fala elektromagnetyczna

02 marca 2022

Magneffio to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki, który jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia na świecie nie umożliwia realizowania wskazanych czynności jednocześnie.

Podczas zabiegu w bezbolesny sposób można wyszczuplić talię, wyrzeźbić brzuch, podnieść pośladki, zwiększając ich jędrność i muskulaturę. Efekty zabiegu Magneffio wynikają z zastosowania zaawansowanej technologii elektromagnetycznej, która wywołuje ponad 30 000 intensywnych skurczów mięśni. Podczas samodzielnych ćwiczeń fizycznych człowiek nie jest w stanie osiągnąć nie tylko takiej ilości skurczów, ale także ich długiego czasu trwania. Dla porównania 30-minutowa sesja Magneffio daje efekt podobny do 30 000 brzuszków lub przysiadów. 

Podczas zabiegu mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponad maksymalnej lipolizy i nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych. Natomiast nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych skutkuje apoptozą — to zaprogramowanie śmierci komórek tłuszczowych, które są naturalnie wydalane przez organizm. Tkanka mięśniowa pod wpływem ponad maksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę poprzez wytwarzanie nowych włókien mięśniowych oraz zwiększenie ich gęstości i objętości. Efektem tego procesu jest osiągnięcie bardziej widocznych, większych, lepiej napiętych mięśni.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy