Lipoliza iniekcyjna

17 lutego 2022

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. To rozwiązanie szczególnie popularne wśród osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, które borykają się z kompleksami związanymi z mankamentami sylwetki. Podczas zabiegu tkanka tłuszczowa likwidowana jest poprzez zastrzyki z substancji, która doprowadza do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. W miejscach, gdzie podajemy preparat, powstaje zamierzony i kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są naturalnie wydalane z organizmu.

Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie miejscowe. Po podaniu zastrzyków może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie oraz ewentualne lekkie zasinienie po nakłuciu igłą. Niekiedy miejsca poddane zabiegowi są bardziej wrażliwe na ucisk i dotyk, jednak taka reakcja utrzymuje się kilka dni. W celu złagodzenia dolegliwości można zastosować leki przeciwbólowe i antyhistaminowe. Seria zabiegów lipolizy iniekcyjnej umożliwia utratę nawet 4-5 cm w obwodzie w miejscu zabiegowym. Lipoliza umożliwia zmniejszenie obwodu brzucha, bioder, ud czy innych części działa, gdzie ilość komórek tłuszczowych jest zbyt duża.

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów rekomendujemy wykonanie serii 3-6 zabiegów powtarzanych co 4 tygodnie. W celu przyspieszenia usuwania tłuszczu z komórek można zastosować masaż limfatyczny.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy