Laserowy peeling węglowy Black Doll

17 lutego 2022

Laserowy peeling Black Doll to skuteczny i bezbolesny zabieg polecany w walce z zanieczyszczoną cerą i trądzikiem. Zabieg warto wykonywać kilka razy w roku w zależności od kondycji skóry. Minimalna przerwa między zabiegami wynosi 3 tygodnie. Rekomendujemy wykonanie zabiegów w okresie jesienno-zimowym, kiedy zanieczyszczenie powietrza w Polsce przekracza dopuszczalne normy europejskie.

Peeling węglowy umożliwia dogłębne oczyszczenie skóry, redukcję niedoskonałości, zniwelowanie blizn i przebarwień oraz stymulację naturalnych procesów regeneracji skóry.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, opuchnięta i napięta. Po 3 dniach od peelingu mogą pojawiać się także delikatne złuszczenia. Warto w tym czasie 2-3 razy dziennie stosować krem nawilżający dobrany przez kosmetologa. Dodatkowo należy pamiętać by  stosować kremy z filtrem. 

 

Postępowanie przed i po zabiegu

Przed laserowym peelingiem węglowym należy:

  • na 3 tygodnie przed zrezygnować z opalania 
  • na 2 tygodnie przed zrezygnować z peelingów złuszczających
  • na tydzień przed zrezygnować z zażywania ziół światłouczulających, antybiotyków i leków antydepresyjnych.

W dniu zabiegu nie można pić alkoholu. Zalecamy, aby przed planowaną wizytą spożywać 1,5-2 litrów wody dziennie w celu odpowiedniego nawodnienia.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy