Prophilo

17 lutego 2022

Prophilo to zabieg odmładzający, który oddziałuje na skórę na wielu płaszczyznach. Wykorzystuje się w nim naturalnie wyselekcjonowany kwas hialuronowy o najwyższych stężeniu, zróżnicowanej wielkości cząsteczek i sieciowaniu termicznym.

Kwas hialuronowy aplikowany jest na 10 wybranych punktów twarzy.  Zabieg jest komfortowy, ponieważ dodatkowo w strzykawce znajduje się środek przeciwbólowy łagodzący dolegliwości. Molekuła młodości stopniowo i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia, co skutkuje przebudową i przywróceniem skórze składników odżywczych. Podczas zabiegu pobudzana jest synteza kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza. Ewentualnym skutkiem ubocznym prophilo jest niewielki obrzęk, zaczerwienienie i tkliwość, jednak objawy ustępują po 2-3 dniach.

Zabieg prophilo umożliwia:

  • wzmocnienie i zagęszczenie skóry
  • wygładzenie zmarszczek w obszarze policzkowym, podpoliczkowym i w okolicy kurzych łapek
  • wysmuklenie rysów twarzy 
  • poprawa napięcia skóry
  • lifting linii żuchwy i górnej części szyi.

Prophilo skutecznie poprawia stan skóry u osób z trądzikiem różowatym lub łuszczycą. Kompleksowe odmłodzenie skóry możliwe jest najczęściej po 2 zabiegach, jednak w niektórych przypadkach rekomendujemy wykonanie dodatkowego zabiegu po 2 miesiącach. Efekty utrzymują się od 1 do 1,5 roku.

Rekomendujemy wykonanie zabiegów przypominających.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, po jego zakończeniu można powrócić do codziennych aktywności.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy