Nici PDO

17 lutego 2022

NICI PDO to bezbolesny zabieg umożliwiający wygładzenie i ujędrnienie skóry. Zabieg polega na umieszczeniu nici liftingujących PDO na sterylnej i bardzo cienkiej igle, za pomocą której nici wprowadzane są w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków brzucha i nóg. Przed zabiegiem można wykonać miejscowe znieczulenie w formie iniekcji lub maści. Po zabiegu przez kilka godzin skóra może być zaczerwieniona oraz może wystąpić niewielki obrzęk w miejscu wkłucia igieł. Powstałe w trakcie zabiegu krwiaki i zasinienia ustępują samoistnie po 3-7 dniach. Przez kolejnych kilka dni może być odczuwalny niewielki dyskomfort (np. uczucie zwiększonego napięcia skóry, krótkie ukłucia). 

Dużym plusem zabiegu z wykorzystaniem nici PDO jest fakt, że daje niemal natychmiastowe efekty oraz nie wymaga żadnych nacięć na skórze. Natychmiast po zakończonym zabiegu widoczne są pierwsze efekty w postaci wygładzenia zmarszczek i korekcji zwiotczałej skóry. Natomiast po około miesiącu od zabiegu zauważalny jest efekt wypełnienia i ujędrnienia skóry. Zastosowanie nici PDO umożliwia również zwężenie porów i poprawę wolumetru twarzy. Efekty zabiegu widoczne są przez około 2-3 lata. 

Po zabiegu przez 6 miesięcy należy wstrzymać się z zabiegami laseroterapii.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy