Modelowanie ust

17 lutego 2022

Modelowanie ust to małoinwazyjny i bezpieczny zabieg, który umożliwia osiągnięcie wymarzonego kształtu i objętości ust. Celem zabiegu jest przywrócenie i nadanie ustom objętości, głębokiego nawilżenia, a co za tym idzie efektu odmłodzenia. 

Modelowanie ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w wybrane miejsce np. usta i ich okolicę. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja, na podstawie której dobrana zostanie optymalna dawka preparatu. Po iniekcji rozmasowuje się usta, aby substancja mogła regularnie się rozprowadzić.

Zabieg modelowania ust realizowany jest przy miejscowym znieczuleniu (często przy użyciu kremu znieczulającego). Efekt zabiegu widoczny jest po 14 dniach, gdy usta nie noszą już śladów zabiegu (małe krwiaki, opuchlizna). Osiągnięte efekty są kwestią indywidualną zależną m.in. od trybu życia oraz rodzaju używanego preparatu. Zazwyczaj nowy kształt ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. 

Podczas pierwszego zabiegu zalecamy użycie lekkiego preparatu. Efekt w tym przypadku będzie widoczny przez krótszy czas, ale można dzięki temu uniknąć ewentualnych problemów z odczynami po zabiegu. W przypadku wąskich ust istnieje konieczność stopniowego modelowania ust podczas kilku zabiegów.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy