Lipoliza iniekcyjna

17 lutego 2022

Lipoliza iniekcyjna to małoinwazyjny zabieg, którego celem jest likwidacja tzw. drugiego podbródka. Podczas zabiegu tkanka tłuszczowa jest likwidowana za pomocą zastrzyków z substancjami, które prowadzą do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. W miejscach poddanych zastrzykom powstaje kontrolowany i zamierzony stan zapalny tkanki tłuszczowej. Tłuszcze uwalniające się z komórek trafiają do krwi i są transportowane do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Po zabiegu może pojawić się lekkie zasinienie po nakłuciu igłą oraz obrzęk i zaczerwienienie. Miejsce zabiegowe może stać się bardziej wrażliwe na ucisk i dotyk. Może być również odczuwalny delikatny ból lub świąd skóry. Reakcja utrzymuje się do kilku dni i stopniowo ustaje. Aby złagodzić skutki uboczne, można zastosować środki przeciwbólowe i leki antyhistaminowe.

W celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów powtarzanych co 4 tygodnie.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy