Innari – bezinwazyjny lifting

11 czerwca 2022

Podczas zabiegu wykorzystuje się energię fal radiowych, które przenikają w głębokie warstwy skóry prowadząc do mocnego podgrzania tkanek. Pod wpływem temperatury spalana jest tkanka tłuszczowa, a komórki skóry pobudzane są do produkcji i regeneracji kolagenu, w konsekwencji czego otrzymujemy jędrną i zagęszczoną skórę

. Dodatkowo zabieg hamuje procesy starzenia się skóry, dlatego idealnie sprawdza się u skór wiotkich z oznakami starzenia.

INNARI to pierwsze takie urządzenie na świecie w technologii HTP, które wykorzystuje siłę działania podobną, bezpieczniejszą i bardziej skuteczną niż technologia HIFU, działając na podobnych głębokościach. Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wnikać, aż na głębokość 4 mm bez konieczności wykonywania mikro nakłuć czy nakłuć klasycznych. Dając takie same efekty jak w przypadku nici PDO, z natychmiastowym efektem utrzymującym się nawet do 3 lat po serii zabiegów.

Działanie technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych i remodeluje ich strukturę w trzech warstwach. Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna. W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy.

Innari umożliwia osiągnięcie takich efektów, jak:

  • zmniejszenie widoczności zmarszczek wokół czoła, ust i nosa
  • poprawa stanu skóry (skóra staje się gładsza i delikatniejsza)
  • eliminacja wiotczenia skóry
  • wyostrzenie konturu twarzy
  • korygowanie owalu twarzy
  • podniesienie policzków
  • lifting czoła, szyi i brody
  • redukcja bruzd nosowo-wargowych.

Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja. Można powrócić do codziennych zajęć już następnego dnia.

Możliwe skutki uboczne to rumień i niewielki obrzęk, który ustępuje po 1-2 dniach.

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy