HIFU

02 marca 2022

Zabieg HI’FUsion Aquadermié to nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, który opiera się na zaawansowanej energii ultradźwiękowej, która pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej.

Podczas zabiegu wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa działa poprzez selektywne i precyzyjne podgrzanie tkanki skórnej. Wibracje fal dźwiękowych umożliwiają zwiększenie aktywności komórek skóry, czyli ich regenerację oraz wytwarzanie kolagenu. Temperatura podczas zabiegu sięga 68-72 stopni Celsjusza, co umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów i optymalnie wpływa na kolagen w skórze. Zabieg HIFu nie powoduje oparzeń skóry, ponieważ fale ultradźwiękowe przenikają do jej wnętrza.

Zabieg umożliwia ujędrnienie obwisłej skóry oraz wyszczuplenie i modelowanie sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach, plecach, podniesienie i ujędrnienie pośladków, biustu oraz ujędrnienie ramion.

Rezultaty pojawiają się stopniowo przez około 3 miesiące po zabiegu. Jest to czas potrzebny na wytworzenie kolagenu w organizmie. 

Efekty zabiegu HI’FUsion Aquadermié utrzymują się od 3 do 5 lat (w zależności od ilości wykonanych zabiegów).

Umów Wizytę

Wiesz, jakie rezultaty chcesz osiągnąć, ale nie jesteś pewna, który zabieg jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas – podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze!

    lub Rezerwuj online na Booksy